Ana sayfa

Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

şirket Profili


 

Hebei Pengyuan optoelektrik Co, Ltd 2006 yılında kurulan, "yenilik, hız ve gelişme" iş felsefesine bağlı kalarak, "Çin, Tianjin ve Hebei dayanarak, tüm Çin bakan ve tüm dünyaya bakarak büyük bir hedef oluşturur ", bağımsız inovasyona dayanarak yüksek teknoloji endüstrisinin stratejik komuta noktasını kaplar ve hızla Internet + Akıllı LED yıldırım sistemini entegre eden bir sistem çözümü sağlayıcısı haline gelir.Hebei Pengyuan optoelektrionics Co Ltd ulusal bir yüksek teknoloji kurumsal high-end LED ambalaj ve aydınlatma ürünleri araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servis entegre olduğunu.Bilimsel ve teknolojik yeniliğe dayanarak, bilimsel ve teknolojik yeniliklere dayanarak CRRC grubu, CR350, CRH380BL, 3AG25, CRH-350, CRH-250, 160km / s EMU ve diğer aydınlatma sistemi projeleri ile kapsamlı stratejik işbirliğimiz var.

Nisan 2020'de Hebei Pengyuan optoelektrionics Co., Ltd., devletin çağrısına aktif olarak yanıt verdi, üretimimizi hızlı bir şekilde dönüştürdü ve Hebei Eyaletindeki önemli bir salgın önleme malzemesi üretim kuruluşuna dönüştürdü ve küresel salgın direnci için etkili garanti sağladı ve KN95 partikül maskelerinin araştırma ve geliştirme, üretim, satışını entegre eden endüstriyel bir zincir.100.000 seviye arıtma atölyesi kurun, günlük üretim kapasitesi 2 milyona kadar olan 10 adet solunum cihazı üretim hattını tanıtın.Tam otomatik solunum üretim hattı, bilgisayar kemer kesme makinesi, ultrasonik kaynak makinesi, otomatik paketleme makinesi, yüksek hızlı lazer markalama makinesi ve diğer ekipmanlara sahiptir.Hebei Pengyuan optoelektrionics Co ltd seçin yüksek standart malzemeler, yüksek kaliteli üretim, yüksek kalite muayene, dayalı Çin GB2626-2006 standart solunum maskeleri için, farklı ülkelerin diğer ulusal standartları ile birlikte, geliştirmek ve üretmek solunum farklı ülke ve bölgeler için uygundur.Ve biz CE sertifikası geçti, ISO9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme, ISO14001 çevre yönetim sistemi belgelendirme, vb.

● 2006 yılında kurulan, Qebehu bulunan Hebei, ulusal Yüksek teknoloji kurumsal

● ISO9001: 2015 ve ISO14001: 2015

● Dünyaya yüksek kaliteli SUPERNOVA KN95 FFP2 maskeleri sağlamak

● Günde bir milyon kapasite , V-tröst tesis denetimi

● KN95 Çin Sertifikası ve FFP2 CE Sertifikası

● Charter uçak nakliye, 24 saat içinde herhangi bir hedefe varmak

 

Şirket ekran


Çin Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd şirket Profili 0

Fabrikamız


Çin Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd şirket Profili 1

sertifika


Çin Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd şirket Profili 2

Çin Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd şirket Profili 3

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Hebei Pengyuan optoelectrionics Co., Ltd. established in 2006, adheres to the business philosophy of "innovation, speed and development", establishes the grand goal of "based on Beijing, Tianjin and Hebei, facing the whole China and looking at the whole world", occupies the strategic commanding point of high-tech industry by relying on independent innovation, and rapidly develops into a system solution provider of integrating Internet + Intelligent LED lightning system. Hebei Pengyuan optoelektrik Co, Ltd 2006 yılında kurulan, "yenilik, hız ve gelişme" iş felsefesine bağlı kalarak, "Çin, Tianjin ve Hebei dayalı, tüm Çin bakan ve tüm dünyaya bakarak büyük bir hedef oluşturur ", bağımsız inovasyona dayanarak yüksek teknoloji endüstrisinin stratejik komuta noktasını kaplar ve hızla Internet + Akıllı LED yıldırım sistemini entegre eden bir sistem çözümü sağlayıcısı haline gelir. Hebei Pengyuan optoelectrionics Co., Ltd. is a national high-tech enterprise integrating high-end LED packaging and lighting products research and development, production, sales and service. Hebei Pengyuan optoelektrionics Co ltd ulusal bir yüksek teknoloji kurumsal entegre high-end LED ambalaj ve aydınlatma ürünleri araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve servis. And we have comprehensive strategic cooperation with CRRC group, CR350,CRH380BL,3AG25,CRH-350,CRH-250, 160km/h EMU and other lighting system projects, relying on scientific and technological innovation, moving to the high end. Ve bilimsel ve teknolojik yeniliğe dayanarak, bilimsel ve teknolojik yeniliğe dayanarak CRRC grubu, CR350, CRH380BL, 3AG25, CRH-350, CRH-250, 160km / s EMU ve diğer aydınlatma sistemi projeleri ile kapsamlı stratejik işbirliğimiz var.

In April 2020, Hebei Pengyuan optoelectrionics Co., Ltd. actively responded to the call of the state, rapidly transformed and expanded our production into a key epidemic prevention material production enterprise in Hebei Province, providing effective guarantee for the global epidemic resistance, and establishing an industrial chain integrating KN95 particulate respirators research and development, production, sales. Nisan 2020'de Hebei Pengyuan optoelektrionics Co., Ltd., devletin çağrısına aktif olarak yanıt verdi, üretimimizi hızlı bir şekilde dönüştürdü ve Hebei Eyaletindeki önemli bir salgın önleme malzemesi üretim kuruluşuna dönüştürdü ve küresel salgın direnci için etkili garanti sağladı ve KN95 partikül maskelerinin araştırma ve geliştirme, üretim, satışını entegre eden endüstriyel bir zincir. Build 100000 level purification workshop, introduce 10 production lines of respirators, with a daily output of up to 2 million. 100.000 seviye arıtma atölyesi inşa edin, günlük 2 milyona kadar çıkabilen 10 solunum cihazı üretim hattını tanıtın. It has full-automatic respirator production line, computer belt cutting machine, ultrasonic welding machine, automatic packaging machine, high-speed laser marking machine and other equipment. Tam otomatik solunum üretim hattı, bilgisayar kemer kesme makinesi, ultrasonik kaynak makinesi, otomatik paketleme makinesi, yüksek hızlı lazer markalama makinesi ve diğer ekipmanlara sahiptir. Hebei Pengyuan optoelectrionics Co., Ltd. select high standard materials, high-quality manufacturing, high-quality inspection, based on the national GB2626-2006 standard of China for respirators, combined with other national standards of different countries, we develop and produce respirators suitable for different countries and regions. Hebei Pengyuan optoelektrionics Co ltd seçin yüksek standart malzemeler, yüksek kaliteli üretim, yüksek kalite muayene, dayalı ulusal GB2626-2006 standardı çin solunum maskeleri için, farklı ülkelerin diğer ulusal standartları ile birlikte, geliştirmek ve üretmek solunum farklı ülke ve bölgeler için uygundur. And we have passed CE certification, ISO9001 quality management system certification, ISO14001 environmental management system certification, etc. Ve biz CE sertifikası geçti, ISO9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme, ISO14001 çevre yönetim sistemi belgelendirme, vb.

● 2006 yılında kurulan, Hebei Qinhuangdao bulunan, ulusal Yüksek teknoloji kurumsal

● ISO9001: 2015 ve ISO14001: 2015

● Dünyaya yüksek kaliteli SUPERNOVA KN95 FFP2 maskeleri sağlamak

● Günde bir milyon kapasite , V-tröst tesis denetimi

● KN95 Çin Sertifikası ve FFP2 CE Sertifikası

● Charter uçak nakliye, 24 saat içinde herhangi bir hedefe varmak

 

Çin Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd şirket Profili 0

Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : SUPERNOVA

No. Çalışanları : 250~300

Yıllık satış : 10000000-90000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd Sertifikalar Çin Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd Sertifikalar Çin Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd Sertifikalar Çin Hebei Pengyuan Optoelectronic Co.,Ltd Sertifikalar